top of page

Számítógépes tudóst keresünk!

Innovációval és jövőbeli gondolkodással

​​ Gyakorlott innovatív munkatársat keresünk új üzleti tevékenységek hosszú távú fejlesztésére. A hangsúly a fejlesztésen és a programozáson van.

Projektekhez további kapacitással rendelkező személyt keresünk órabérben. Később és FileMaker programozói alkalmasság után lehetősége van 100%-ban átvenni az új termékhez vagy fejlesztő cégünk alprojektjéhez. Így garantált a változatos feladatokkal járó tevékenységek.

Üzleti és személyes érdeklődési körétől függően különböző utak állnak előtte. Te döntesz a szakmai tudásoddal és az élet iránti érdeklődéseddel.

a te jövőd

Ha alkalmas vagy, később lehetőséged lesz partnerként részt venni és a sikeren alapuló fejlődést is segíteni.

Oltási nyomás nélkül, hiszen a cégnél megoldásorientált munkák vannak.

Adatbázis-fejlesztő, fókuszban a FileMaker, SQL

Sikerorientált, nagyon jó tudású, ügyfél-specifikus ERP- és CRM-megoldásokra, valamint webes és mobilalkalmazásokra szakosodott fejlesztőt keresünk minden iparágba, valamint adatbázis-fejlesztéssel foglalkozó egyéni vállalkozót keresünk. A legnagyobb előnye, hogy rendelkezik FileMaker programozási tapasztalattal. Mondd el, mit tudsz.

fő feladatok

  • Adatbázis-alkalmazások programozása, koncepciója és tervezése

  • Ügyféltanácsadás új szoftverek és meglévő megoldások bővítése terén

  • A kidolgozott koncepciók és megvalósítások dokumentálása

  • 1. szintű támogatás az adatbázisokkal kapcsolatos kérdésekben

  • Értékesítési és értékesítési kérdések megválaszolása (később lehetséges)

követelményeknek

  • Ön 25 és 40 év közötti, és innovatív személyiséggel rendelkezik

  • Számítástechnikus mérnök vagy tapasztalt informatikus vagy, precíz, kitartó és önálló munkavégzéssel, de szeretsz csapatban dolgozni

  • Erős analitikus és fogalmi gondolkodásmódod van

  • Könnyedén és logikusan megvalósíthatja a kreatív ötleteket

  • Legalább 3-5 év programozási adatbázis-specialista tapasztalatod van

  • FileMaker (Claris) programozásban van tapasztalatod (kötelező)

  • A relációs adatbázisok alapos ismerete és megértése (tervezés, megvalósítás és migráció)

  • Jó német nyelvtudás szóban és írásban

Munkaterhelés: kapacitásától függően

Munkavégzés helye: Zug és Zürich régió

Felvétel időpontja: Megegyezés szerint

Vonzó kihívásokat garantálunk Önnek motivált környezetben, és várjuk jelentkezési adatait postán vagy e-mailben.

Címzett: tv@jb-personal.ch

Csak olyan jelentkezéseket fogadunk el és válaszolunk meg, amelyek nagyrészt megfelelnek a fenti követelményeknek.

Frau auf Computer
bottom of page